У Елены Зеленской нашли коронавирус

13:37

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

коронавирус у Зеленской, новости, коронавирус, пандемия, COVID-19, здоровье, Елена Зеленская,

Супруга Владимира Зеленского Елена получила положительный результат теста на коронавирус, сообщает Офис президента.

 – При этом она чувствует себя хорошо и не имеет никаких симптомов болезни. Сейчас Елена Зеленская находится на амбулаторном лечении, изолированно от других членов семьи, — сказано в сообщении.

Отмечают, что Владимир Зеленский и дети супругов также прошли тестирование, их результаты отрицательные. Всем контактным лицам сообщили о потенциальной опасности инфицирования, рекомендовали самоизолироваться и сделать тест на коронавирус.

В своем Instagram Елена Зеленская подтвердила информацию о инфицирования. Она подчеркнула необходимость соблюдать правила социального дистанцирования и использовать медицинскую маску в общественных местах.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

❗️❗️❗️Послаблення карантину не означає, що COVID-19 зник. Небезпека не минула, вона близько. Ближче, ніж нам може здаватися. ⠀ Сьогодні я отримала позитивний результат тесту на коронавірус. Неочікувана новина. Особливо враховуючи те, що я та моя родина продовжуємо дотримуватись усіх правил – маски, рукавички, мінімум контактів… ⠀ Одразу скажу, що почуваюся добре, але перебуваю на амбулаторному лікуванні, ізольовано від інших членів сім’ї, щоб не наражати їх на небезпеку. ⠀ Володимир і діти теж пройшли тестування, їхні результати негативні. ⠀ ❓?❓Чому я написала цей пост? Хочу, щоб усі пам’ятали: зарано втрачати пильність! Повертаючись до активного соціального життя, пам’ятаймо, що від кожного з нас залежить не тільки особисте здоров’я, а й здоров’я інших: близьких, друзів, колег і навіть незнайомої людини, яка разом з нами їде у ліфті чи стоїть у черзі на касі в супермаркеті… ⠀ Багато хто каже: «Навіщо мені носити маску? Я не боюся заразитися!»?‍♀‍ ⠀ ⛔Маска для того, щоб не заразити інших! Ти можеш не знати про те, що інфікувався, не відчувати жодних симптомів і… бути НЕБЕЗПЕЧНИМ для тих, хто поруч. ⠀ Маска у громадському місці – це не тільки правило, а ще й знак поваги до інших людей! ⠀ Бережіть і поважайте себе та інших! Будьмо здорові!??

Публикация от Olena Zelenska (@olenazelenska_official)