У Баштанці тривають карантинні перевірки бізнесу

16:38

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

соблюдение карантинных мер, новости, Николаев, полиция, карантин, коронавирус, пандемия, эпидемия, COVID-19

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року щодо встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, сьогодні, 17 листопада, робочою групою у складі спеціалістів з Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, органів місцевого самоврядування, представника Баштанської райдержадміністрації і національної поліції здійснили перевірку щодо дотримання карантинних вимог закладами продовольчої торгівлі на території міста Баштанка, с. Новоєгорівка Баштанської міської територіальної громади та міста Новий Буг.

Всього обстежено 10 суб’єктів господарювання.

В закладах витримано вимоги щодо проведення дезінфекційних, профілактичних та протиепідемічних заходів. Також представники робочої групи звертали увагу на наявність сертифікатів про вакцинацію та ПЛР-тести у керівників та працівників обстежених закладів.

Окрім цього, представниками робочої групи проводилася роз’яснювальна робота стосовно карантинних обмежень під час перебування в «червоній» зоні та наголошували на важливості вакцинації.

Перевірки триватимуть постійно!