«Стабілізували» ціни на борщовий набір: в окупованому Криму продають награбоване в українських фермерів

16:30

Откройте «Вечерний Николаев» в Google News и  Телеграм-канале

Борщевой набор, овощи, цены, подорожание

Нещодавно представники так званої влади Криму повідомляли, що почали постачати на півострів овочі з Херсонщини. Продукцію забирали в українських фермерів. Тепер почалися захоплення господарств і на Запоріжжі. Зокрема, російські війська захопили тепличний комбінат в місті Енергодар, повідомляє SEEDS.

Про те, що росіяни окуповують не лише райони міста, а й аграрні підприємства, повідомив власник компанії “Агрікоін” Андрій Чорний.

“Шановні клієнти компанії “Агрокоін”,наше підприємство, а саме тепличний комбінат в Енергодарі, було захоплено окупантами за сприяння колаборантів. Ми не маємо контролю над відвантаженням нашої продукції, всі виручені кошти окупантами використовуються в своїх цілях! Усі органи законної Української влади були попередженні, тому всі дії та продажі продукції є незаконними і будуть покаранні законом України що передбачатиме позбавлення волі до 12 років! Також відбувається фіксація всіх закупівельників нашої вкраденої продукції. Їхні дії будуть розцінюватися як закупівля краденого”, – зазначив Андрій Чорний на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, на початку квітня представниця окупаційної влади, так звана міністерка сільського господарства Криму Аліме Заредінова зазначила, що овочева продукція, зокрема овочі борщового набору, на півострові подорожчали. Утім, після початку постачання овочів з Херсонщини ціни почали стабілізуватися.

Таким чином, ставленики кремля в Криму навіть не приховують, що обкрадають українських фермерів.