Штаб Захисту Миколаївщини запрошує на вишкіл та патріотичну ходу

19:40

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

не паникуй, штаб захисту миколаївщини, новини, опір

Штаб Захисту Миколаївщини запрошує всіх бажаючих на вишкіл та патріотичну ходу до Дня Героїв Небесної Сотні.

У неділю, 20 лютого, в рамках всеукраїнської кампанії “Не панікуй! Готуйся!” у Миколаєві відбудеться черговий вишкіл для цивільного населення. Взяти участь може кожен охочий із будь-яким рівнем підготовки.

Штаб Захисту Миколаївщини в межах кампанії «Не панікуй! Готуйся!» вже третій тиждень поспіль проводить вишколи для миколаївців та гостей міста, за підтримки Національного Корпусу, ГО “Асоціація учасників та інвалідів АТО” та ВПК «Авангард».

На цьому занятті ви зможете ознайомитися з прийомами надання само- та взаємодопомоги при пораненнях, кровотечі, переломах, як евакуювати постраждалого. Також розглянемо на практиці базові елементи поводження зі зброєю, позиції для стрільби, заряджання й перезарядження зброї, тактику ведення бою та основи мінної безпеки.

По всій Україні продовжується активна підготовка громадян до цивільної оборони. Через високу ймовірність повномасштабного вторгнення Росії та усвідомлення існуючих ризиків, українці продовжують долучатися до заходів в рамках кампанії #не_панікуй_готуйся. Тож приєднуйтесь до нас!

Вишкіл відбудеться 20 лютого, о 9:30, у Миколаївському обласному центрі національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства (вул. Севастопольська, 63).

Організатори звертають увагу бажаючих, що попередньо потрібно заповнити відповідну гугл-форму

https://forms.gle/UwLxdU1LQiTiUuDeA

Після вишколу усіх запрошують на Соборну площу, де о 14:00 відбудеться хода до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні. День Героїв Небесної Сотні — пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого задля вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні – наших відважних земляків, які ціною власного життя дали можливість Україні бути незалежною, демократичною, відкритою світові державою та самим творити своє майбутнє.

☎ Довідка за телефоном — 063 653 1647