Шановнi випускники! Звернення ректора Миколаївського національного університету ім. В.О.Сухомлинського В.Д.Будака

16:06

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Ось і закінчився одинадцятирічний шлях по Країні знань. Шкільне життя для кожного з вас закарбується власними здобутками, радощами, першими щемливо-ніжними почуттями, поразками та перемогами. Позаду успішно складене зовнішнє незалежне оцінювання, і ви стоїте перед вибором навчального закладу, який дасть вам можливість отримати якісну, надійну та висококонкурентну освіту. Тож дозвольте привітати вас із подоланням цього життєвого рубікону.
Перед вами відкривається безліч шляхів у доросле життя, а для цього важливо прийняти правильне рішення, що матиме для кожного з вас доленосне значення.
Миколаївський національний університет імені В.О. Сухомлинського – найпотужніший центр вищої освіти півдня України з більш ніж 100-річною історією, що поєднує традиції й сучасність, досвід та інновації, готуючи фахівців на концептуальних засадах Нової української школи. Ліцензований обсяг прийому абітурієнтів передбачає навчання на семи факультетах за 33-ма спеціальностями (за державним замовленням і за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб). Усі ви маєте схильність до певних наук, поглиблене вивчення яких стане можливим завдяки професіоналізму висококваліфікованих науковців, які допоможуть вам зайняти гідне місце на шляху до розбудови незалежної держави – України.
Ви є поціновувачем рідної мови, мрієте стати майстром слова, захоплюєтеся класичною та модерною літературою – обирайте фах учителя української мови і літератури. Фундаментальну підготовку з англійської та німецької мов, прикладної лінгвістики отримаєте на факультеті іноземної філології. Подобаються точні науки, цікавитеся сучасними комп’ютерними технологіями – ваші потреби задовольнить механіко-математичний факультет. Плануєте стати фінансовим генієм, опанувати менеджмент – вам на факультет економіки. Якщо ж хочете заглибитися в таємниці внутрішнього світу людини, маєте творчі здібності, відчуваєте потребу допомогти іншому – вас чекають на факультеті педагогіки та психології. Усіх, хто любить малюків, музику й навколишній світ, очікує факультет дошкільної та початкової освіти. Пізнати історію, матеріальну й духовну культуру, відкрити таїну археології матимете змогу на історичному факультеті.
Прагнете працювати в медичних лабораторіях, лабораторіях харчових підприємств, вчителями біології та хімії – запрошуємо на кафедру біології та хімії і кафедру лабораторної діагностики.
Бажаєте мати довершену фізичну форму, перемагати на Олімпійських іграх, світових та європейських першостях – обирайте шлях до факультету фізичної культури та спорту. Єдина в нашому місті кафедра військової підготовки готує фахівців для Збройних сил України, відкриваючи двері студентам різних спеціальностей усіх закладів вищої освіти міста.
У стінах університету ви маєте можливість не тільки поглибити свої знання, а й розвинути їх до належного професійного рівня. Наші студенти беруть участь у міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференціях, засіданнях тематичних дискусійних клубів, наукових форумах, конкурсах та олімпіадах. Оволодіваючи цікавими для вас науками, ви отримуєте безцінні уміння та навички для подальшого фахового зростання.
Навчання в нашому закладі вищої освіти органічно поєднується з виховним процесом. Формування творчої особистості відбувається завдяки вихованню національної самосвідомості, інтелектуальної культури та креативних здібностей.
Розкрити свій творчий потенціал, відчути весь смак студентського життя вам допоможе ТЦ «Естетика», що організовує дозвілля, насичене концертними програмами, квестами, флешмобами тощо.
Тепер вибір за вами! У відділі довузівської підготовки ви отримаєте вичерпну інформацію з питань вибору майбутнього фаху. Ознайомитися з детальною інформацією стосовно правил прийому на навчання для здобуття вищої освіти в Миколаївському національному університету імені В.О. Сухомлинського можна на офіційному сайті. Чекаємо на вас за адресою: м. Миколаїв, вул. Нікольська, 24, ауд. 01.121 (приймальна комісія).
Валерій Будак,
ректор Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, професор, доктор технічних наук, академік НАПН України, заслужений діяч науки і техніки України.