Шановні миколаївці!

8:20

Откройте «Вечерний Николаев» в Google News и  Телеграм-канале

Сенкевич А.Ф.

Цього року ми зустрічаємо Великдень не так, як завжди. У світлому святі звучить сумна нота. Але я пропоную нам по-іншому подивитися на те, що відбувається. Адже складається так, що ми зараз можемо приділити час собі, своїй родині, дітям. Зробити важливі справи. Запланувати майбутнє.
Пандемія коронавірусу змінила наше життя, але дала нам змогу подумати про душу, згадати своїх рідних, перечитати улюблену книгу і написати старим друзям.
Щира молитва опанує свій шлях, навіть якщо лунатиме не в церкві, а з дому. Головне, щоб вона була від серця, з вірою в Святе Воскресіння, з надією на завтрашній день. В якому життя набуде нових яскравих барв, і ми будемо впевнені в здоров’ї і безпеці своїх батьків і дітей.
Свято Великодня саме про це – про справжню всеосяжну любов, про відродження, про перемогу віри і світла. Заради власної безпеки, здоров’я своїх рідних та близьких — давайте відсвяткуємо Великдень вдома. Нехай скоріше цей вірус йде з нашого дому, а життя налагоджується. Попереду ще дуже багато свят, які хочеться відзначити усім разом. Христос Воскрес!
Миколаївський міський голова
Олександр Сєнкевич.