Розпорядження Миколаiвського мiського голови

16:28

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

03 квітня 2020 № 89р
Про запобігання поширенню на території міста Миколаєва коронавірусної хвороби COVID-19

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (зі змінами), з врахуванням рішення Миколаївської міської ради від 17.03.2020 № 56/110 «Про запобігання поширенню на території міста Миколаєва гострої респіраторної хвороби COVID-19», керуючись ст.ст. 5, 18, 30 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», п.п. 19, 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Впровадити заходи із забезпечення на території міста Миколаєва режиму карантину, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (зі змінами), до його відміни.
2. До відміни карантину, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (зі змінами), заборонити:
2.1. відвідування закладів освіти її здобувачами;
2.2. проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування;
2.3. роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім:
2.3.1. торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, засобами зв’язку за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;
2.3.2. провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;
2.3.3. торговельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;
2.4. перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування, крім перевезення:
2.4.1. в одному міському електричному (трамвай, тролейбус) та автомобільному транспортному засобі, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах, кількості пасажирів, яка одночасно не перевищує половини кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу та визначених у реєстраційних документах, за умови перевезення людей у засобах індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;
2.4.2. в одному транспортному засобі та автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, кількості пасажирів, яка одночасно не перевищує половини кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу та визначених у реєстраційних документах, за умови перевезення людей у засобах індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

3. Забезпечити:
3.1. управлінню освіти Миколаївської міської ради організацію виконання та контроль за дотриманням на території міста Миколаєва заборони, визначеної п. 2.1 вказаного розпорядження;
3.2. управлінню з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради, управлінню у справах фізичної культури і спорту Миколаївської міської ради, департаменту економічного розвитку Миколаївської міської ради, адміністраціям районів Миколаївської міської ради виконання та контроль за дотриманням на території міста Миколаєва заборон, визначених п.п. 2.2, 2.3 вказаного розпорядження;
3.3. управлінню транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій Миколаївської міської ради, комунальному підприємству Миколаївської міської ради «Миколаївелектротранс», комунальному підприємству Миколаївської міської ради «Миколаївпастранс» виконання та контроль за дотриманням на території міста Миколаєва заборони, визначеної п. 2.4 вказаного розпорядження.

4. Скасувати до відміни карантину проведення службового та особистого прийомів громадян Миколаївським міським головою, секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови, керуючим справами виконавчого комітету Миколаївської міської ради, а також у виконавчих органах Миколаївської міської ради та підвідомчих їм комунальних установах, підприємствах та організаціях.

5. Підприємствам, установам і організаціям незалежно від форм власності забезпечити безперебійну роботу, необхідну для життєзабезпечення населення в м. Миколаєві, в сферах:
5.1. надання житлово-комунальних послуг;
5.2. аварійно-відновлювальних робіт;
5.3. питного водопостачання (централізованого та нецентралізованого);
5.4. утримання об’єктів благоустрою державної та комунальної форми власності, розташованих на території м. Миколаєва;
5.5. вивезення побутових відходів;
5.6. збирання і заготівля відходів як вторинної сировини;
5.7. регулювання відносин щодо поводження з безпритульними тваринами у місті;
5.8. забезпечення функціонування вулиць і доріг міста, спеціальних технічних засобів, призначених для організації та регулювання дорожнього руху, інженерного облаштування, штучних споруд, споруди дорожнього водовідводу відповідно до Закону України «Про автомобільні дороги»;
5.9. проведення захоронення тіл померлих та/або загиблих;
5.10. проведення санітарних та протиепідемічних (профілактичних) заходів.

6. Підприємствам, установам і організаціям, зазначеним у п. 5 даного розпорядження, організувати свою роботу з неухильним дотриманням встановлених обмежувальних протиепідемічних заходів та своєчасним і повним проведенням профілактичних та протиепідемічних заходів згідно з рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я України.

7. Попередити керівників підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, а також інших суб’єктів підприємницької діяльності про персональну відповідальність за невиконання цього розпорядження згідно з чинним законодавством України.

8. Головному управлінню Національної поліції України в Миколаївській області, Управлінню патрульної поліції в Миколаївській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України разом з виконавчими органами Миколаївської міської ради та органами державної влади в межах повноважень забезпечити виконання вказаних в цьому розпорядженні заходів, сприяти виконанню цього розпорядження підприємствами, установами і організаціями, що зазначені у п. 5 даного розпорядження.

9. Доручити департаменту міського голови Миколаївської міської ради (Литвиновій) опублікувати це розпорядження в засобах масової інформації.

10. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.
Міський голова
О. Cєнкевич.