Росія використовує в Україні «тактику випаленої землі» і «стиратиме» населені пункти на Донеччині,– розвідка Британії.

11:36

Откройте «Вечерний Николаев» в Google News и  Телеграм-канале

Битва за Донбас характеризується повільними темпами просування російських окупаційних військ в Луганській області. Натомість Росія масово застосовує важку артилерію, буквально зрівнюючи міста з землею.

Міністерство оборони Великої Британії припускає, що бойові дії в Донецькій області майже напевно триватимуть у тому ж ключі, що й на Луганщині.

«Відносно швидке захоплення Лисичанська росією поширює її контроль практично на всю територію Луганської області, дозволяючи їй стверджувати про значний прогрес у досягненні політичної мети, яку вона представила як безпосередню мету війни. Йдеться про так зване «звільнення» Донбасу», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що на відміну від попередніх етапів війни, Росія, ймовірно, досягла достатньо ефективної координації між принаймні двома угрупованнями сил: Центральним угрупованням, яке, ймовірно, очолив генерал-полковник Олександр Лапін, і Південним, ймовірно, під керівництвом нещодавно призначеного генерала Сергія Суровікіна.

Зі свого боку українські сили, за даними британців, ймовірно, здебільшого відходили в належному порядку, відповідно до існуючих планів.