Російські окупанти після опромінення вирішили покинути ЧАЕС: назрів бунт

0:40

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Російські окупанти після опромінення двома колонами вирушили у бік кордону з Білоруссю.

Підтвердилась інформація про збудовані російськими окупантами фортифікаційні споруди та окопи в Рудому лісі. Оскільки це місце є найбільш забруднене радіацією в усій Чорнобильській зоні, окупанти отримали значні дози опромінювання. А коли проявились перші ознаки хвороби, що сталося досить швидко, вони запанікували. Через це серед загарбників почав назрівати бунт, вони вирішили збиратися і йти звідти. Про це повідомляє OBOZREVATEL. Наразі на території Чорнобильської АЕС ще залишається невелика кількість російських військових.

Як повідомляють у Фейсбуці, чергову партію опромінених радиацією російських терористів, що захопили Чорнобильську зону, сьогодні привезли в білоруський центр радіаційної медицини у Гомелі.
Накопалися окопів в Рудому лісі, дурні? Тепер живіть із цим залишок свого короткого життя.
Є правила поводження з цією територією. Вони обов’язкові для виконання, бо радиація – це фізіка, вона працює без урахування статусів чи погонів. При наявності мінімального інтелекту у командування чи солдатів можна було уникнути сумних наслідків.
З білоруського каналу:
“12:20 Гомель, приехали около 7 медицинских ПАЗов в Республиканский научно-практический центр радиационной медицины и экологии человека. Отметим, что в этот центр на регулярной основе привозят российских солдат”.