“Рамштайн 4.0” відбудеться 20 липня, онлайн

7:52

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Авиабаза Рамштайн
US Air Force (USAF) C-130 Hercules cargo aircraft assigned to Ramstein Air Base (AB), Germany, flies over the Ramstein AB tower, before retiring to the Aerospace Maintenance and Regeneration Center (AMARC) or "bone yard" at Davis-Monthan Air Force Base (AFB), Arizona.

Четверта зустріч контактної групи з оборони України (UDCG), відома як “формат Рамштайн”, відбудеться 20 липня і пройде в режимі онлайн. Про це повідомляє пресслужба Пентагону у звіті про телефонну розмову міністрів оборони США та України Ллойда Остіна та Олексія Резнікова.

Як зазначається, Остін надав Резнікову оновлену інформацію про допомогу США в галузі безпеки Україні, зокрема про новий пакет на $400 млн, про який було оголошено 8 липня.

Резніков розповів главі Пентагону про ситуацію в Україні.

Міністри обговорили порядок денний наступного засідання контактної групи з оборони України, яке відбудеться 20 липня, та обмінялися думками щодо майбутнього допомоги США та союзників Україні у форматі UDCG.

Цього разу зустріч учасників антипутинської коаліції відбудеться у віртуальному режимі.

26 квітня на авіабазі Рамштайн зібралося близько 40 міністрів оборони для обговорення військової допомоги Україні. Резніков заявив після зустрічі, що Україна переходить на західні калібри та техніку.

У другому засіданні контактної групи 23 травня взяли участь представники 47 країн.

Після третьої зустрічі у форматі Рамштайн, яка відбулася 15 червня, Україна отримала гаубиці калібру 155 мм та снаряди до них; додаткові снаряди для РСЗВ Himars; дві системи берегової охорони з ракетами Harpoon та багато іншого.