Президент України Володимир Зеленський визначив 16 лютого — Днем єднання

20:58

Откройте «Вечерний Николаев» в Google News и  Телеграм-канале

Владимир Зеленский

Президент України Володимир Зеленський визначив 16 лютого Днем єднання з проведенням урочистих заходів з виконання Державного Гімну та підняттям Державного Прапору. Відповідний Указ голови держави вже є на сайті Президента України.

У цей день пропонується підняти Державний Прапор України на будинках і спорудах в усіх населених пунктах. Виконати о 10.00 Державний Гімн України. Провести закордонним дипломатичним установам України в державах перебування відповідні іміджеві заходи, спрямовані на єднання та підтримку України.

Також Кабінету Міністрів України доручено підвищити грошове забезпечення військовим на 30% з 1 березня, а прикордонникам і службовцям Нацгвардії на 20%.

Президент також дав доручення створити інформаційну платформу «UAразом» для забезпечення щоденного інформування населення про реальний стан безпекової ситуації, заходи, що вживаються для зміцнення обороноздатності держави, а також організацію належної інформаційно-роз’яснювальної роботи про діяльність державних органів з питань забезпечення безпеки громадян;

Володимир Зеленський доручив прискорити створення і функціонування системи територіальної оборони, належного ресурсного забезпечення заходів із підготовки громадян до національного спротиву.

3. Голова держави доручив органам влади забезпечити належне їх функціонування, перебування посадових осіб на роботі та виконання ними обов’язків відповідно до складеної присяги, а у разі виявлення порушень застосування в установленому порядку відповідних санкцій.