Перший суд над рашистом за вбивство цивільного в Україні: засідання відклали до завтра

16:53

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Солом’янський районний суд Києва відклав до 19 травня судове засідання у справі російського військового Вадима Шишимаріна, якого обвинувачують у вбивстві мирного жителя Сумщини. Засідання перенесли в Київський апеляційний суд, передає кореспондент УНН.

“За інформацією, яка надійшла до суду зараз, у нас в суді присутньо понад 150 людей, представників ЗМІ. Тому судом прийнято рішення, задля забезпечення максимальної відкритості та гласності судового процесу, перенести судовий розгляд в приміщення Київського апеляційного суду на завтра, на 12:00”, – сказав суддя.

Суддя повідомив, що 19 травня відбудеться допит обвинуваченого та потерпілих.

Прокурор у справі розповів, що сьогодні суд визначив порядок дослідження доказів.

“Зокрема, буде допитано потерпілого у кримінальному провадженні, далі допитано обвинувачено Шишимаріна, також буде допитано двох свідків, буде досліджено матеріали кримінального провадження, які містять основні докази вчинення Шишимаріним злочину, після чого суд перейде до судових дебатів та винесення вироку у цьому кримінальному провадженні”, – сказав прокурор.

Слідство встановило, що 21-річний військовий 28 лютого 2022 року вбив беззбройного мешканця смт Чупахівка Сумської області, який вів узбіччям дороги велосипед.

Російський військовий Вадим Шишимарін, якому інкримінують вбивство мирного жителя Сумщини, після оголошення обвинувального акта у справі визнав себе винним та не відмовився давати показання.