Олександр Стаднік зустрівся з керівниками підприємств-перевізників

9:27

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

стаднік

Миколаївська облдержадміністрація шукає шляхи для поліп-шення якості пасажирських перевезень в області. Зокрема, розглядається можливість встановлення на автомобілі маршрутних таксі GPS-трекерів. Про це йшла мова у вівторок, 3 грудня, під час зустрічі голови Миколаївської ОДА Олександра Стадніка та керівників підприємств-перевізників.

«Створення комфортних умов для жителів усієї країни – це те, про що завжди говорить Президент Володимир Зеленський. Зустрілися, аби разом вирішити, чи потрібно в області здійснити якісне покращення маршрутів та руху транспортних засобів. Сфера пасажирських перевезень є однією зі складових, яка потребує модернізації та оптимізації на Миколаївщині», – коментує голова облдержадміністрації.
Під час зустрічі представник однієї з компаній, що спеціалізуються на впровадженні технології GPS-трекінгу, представив концепцію, яку цілком реально реалізувати.
Олександр Стаднік відмічає, що це дасть можливість поставити крапку в питаннях сервісу пасажирських перевезень, доцільності маршрутів, боротьби з нелегалами.
«Встановлення GPS-трекерів на автомобілі дасть змогу відслідковувати їх пересування, крім того, поліція завжди бачитиме, хто працює легально, а хто – ні. Це також і безпека пасажирів», – зазначає він.
Учасники зустрічі також обговорили проблемні питання впровадження такої системи.
«Почув про питання, яке стримує перевізників на перехід до такого – перш за все, фінансовий ресурс. Упевнений, що разом віднайдемо способи, як вирішити це. Головне – це комфортне, якісне та безпечне перевезення людей», – каже Олександр Стаднік.

Пресслужба ОДА.