ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» продовжує заміну тепломережі на вул. Галини Петрової

15:01

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У рамках інвестиційної програми на вул. Галини Петрової у Миколаєві фахівці ОКП «Миколаїв-облтеплоенерго» продовжують роботи з заміни застарілих та зношених труб опалення на попередньо ізольовані в поліетиленовій оболонці.

Загалом за інвестпрограмою запланована заміна 920 погонних метрів трубопроводу: у минулі періоди було замінено 431 п. м, а цього року у планах встановлення ще 489 п. м попередньо ізольованих труб (діаметр – 273/400 мм).
«Для нас важливо виконувати повноцінну заміну теплових мереж, де це є критично важливим, а не латкові ремонти, що не дають чітких гарантій щодо експлуатації. Ми продовжуємо заміну теплових мереж за інвестпрограмою на вул. Галини Петрової. Наразі роботи ведуться на перетині Шосейної та Г. Петрової», – коментує директор ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов.
На даній ділянці здійснено частковий демонтаж старих труб, виконано ряд підготовчих робіт до укладання попередньо ізольованих труб в поліетиленовій оболонці та ведуться роботи з їх установки.
Заміна труб дозволить значно покращити якість подачі теплової енергії споживачам, зменшити втрати тепла до будинків та зекономити газ. Завершення робіт планується у міжопалювальний період.
Адміністрація підприємства перепрошує у містян за тимчасові незручності, спричинені розриттям теплотраси, і просить поставитися до цього з розумінням.