Обласна офтальмологічна лікарня отримала сучасне обладнання

9:00

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

До обласної офтальмологічної лікарні придбано лазер LightLas YAG/SLT Deux, три в одному, з функціями проведення селективної трабекулопластики при глаукомі та лазерного вітреолізісу. Про це інформує управління охорони здоров’я Миколаївської обласної державної адміністрації.

Досягнення сучасної офтальмології дають можливість практично повністю вирішити проблему хірургічного лікування катаракти за допомогою нових технологій – факоемульсіфікації з імплантацією інтраокулярної лінзи, яка успішно проводиться в Миколаївській обласній офтальмологічній лікарні – кожного року близько 1500 оперативних втручань з приводу катаракти. Але приблизно в 30% випадків (у дітей – в 90%) після успішного хірургічного лікування катаракти може виникнути вторинна катаракта. Повторне хірургічне втручання є єдиним методом лікування вторинної катаракти – капсулотомія проводиться хірургічним шляхом або за допомогою YAG лазера.
Основні переваги лазерного лікування: не вимагається проведення загального знеболювального (досить закапування місцевого анестетика), операція може бути проведена в амбулаторних умовах, мінімальний період реабілітації, відсутні ускладнення традиційної хірургії.
Сучасне обладнання вартістю 1 млн 200 тис. гривень закуплено за рахунок бюджетних коштів.
Відзначимо, що надання медичної допомоги населенню Миколаївської області знаходиться на контролі облдержадміністрації та управління охорони здоров’я ОДА.