Нащадки загиблих в березні 1944 року визволителів міста стали сьогодні загарбниками

1:50

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

28 березня, у 78-му річницю визволення м. Миколаєва від нацистських загарбників, разом зі своїм колишнім колегою по краєзнавчому музею Іваном Олексійовичем Снитко відвідали військовий меморіал на старому кладовищі і поклали квіти до найбільшої з 12 існуючих на території міста братської могили воїнів, які ціною свого життя принесли свободу і мирне небо Миколаєву – «крупному областному и промышленному центру Украины… важному железнодорожному узлу, одному из крупнейших портов на Черном море и сильному опорному пункту обороны немцев у устья Южного Буга» (з повідомлення Радянського інформбюро).

Серед визволителів міста у 1944 році були люди різних національностей , у тому числу й росіяни.

Тільки з Іваном ми підійшли до меморіалу, як о 12:30 тишу порушила сирена повітряної тривоги… і нагадала нам, що нащадки загиблих в березні 1944 року визволителів міста стали сьогодні загарбниками і прийшли на нашу українську землю з війною, яка триває вже 8 років.

За Євангелієм, коли слуги первосвященника прийшли схопити Ісуса Христа, один із його учнів витяг меча. «Тоді сказав йому Ісус: «Поверни меч твій на його місце; бо всі, хто візьме меча, від меча й загинуть»» (Матв., 26,52). Тож, така участь чекає і рашистів!

Вдячні тим, хто приніс мир в Миколаїв в 1944 році та нещадні до російських загарбників, які несуть смерть і руйнування та намагаються знищити нас як народ. Все буде Україна!

Ірина Бондаренко.

На фото: миколаївці прибирають меморіал до Дня Перемоги. 2015 рік.