На Миколаївщині повністю відновили трасу Н-11

16:20

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

сад україни, миколївщина, велике будівництво

Після ремонту заключних 11 кілометрів на автошляху Н-11 Дніпро-Миколаїв забезпечено повноцінний комфорт й безпеку пересування водіїв та пішоходів.

Роботи на ділянці, яка пролягає поблизу села Мішково-Погорілове, виконувалися за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Миколаївській області.

У ході оновлення дороги було виконано повний спектр дорожніх робіт – влаштовано новий дорожній одяг, парапетне огородження типу «Нью Джерсі» й нові павільйони. Також облаштовано пішохідні переходи, тротуари, тактильну плитку, електроосвітлення, нанесено розмітку та шумові смуги.

Для збереження нового покриття від передчасних руйнувань та надмірних навантажень неподалік села Мішково-Погорілове уже цьогоріч буде влаштовано майданчик для автоматичного зважування в русі WIM.

Там же, для убезпечення пішоходів від інтенсивного транспортного потоку 4-смугової Дніпропетровської траси, буде побудовано надземний пішохідний перехід. Наразі триває його проєктування.