На Миколаївщині планують створити обласну раду спортивних тренерів

10:11

Откройте «Вечерний Николаев» в Google News и  Телеграм-канале

У Миколаївській області планується створення Ради спортивних тренерів, яка буде визначати пріоритети розподілу коштів на потреби спортивних шкіл і спортсменів, а також подаватиме свої рекомендації.

Про це стало відомо минулого тижня у ході зустрічі голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олександра Стадніка з керівниками спортивних закладів, спортсменами та тренерами.
«Для мене, як для голови облдержадміністрації, дуже важливо знати проблемні питання кожного напрямку роботи. Вважаю, що ніхто не зможе розповісти про проблематику краще, ніж люди, які безпосередньо працюють в тій чи іншій сфері. Тому я ініціюю зустрічі зі спільнотою саме за профільними напрямками», – зазначає Олександр Стаднік.
Голова ОДА відзначив, що наразі у спортивній галузі виокремлюються дві центральні проблеми, які є загальними для всіх – фінансування та приміщення для тренувань.
«Сьогодні триває формування бюджету області на наступний рік, докладаємо всіх зусиль, щоб кожна галузь отримала гідне фінансування. Щодо приміщень, наразі в області розпочате будівництво/реконструкція кількох спортивних об’єктів, яке, на жаль, заморожене з тих чи інших причин. Більшість таких об’єктів розташовані в обласному центрі. Вважаю за доцільне побудувати один великий спорткомплекс, який би об’єднав всі види спорту. Питання буде обговорюватись. Працюємо також над вирішенням проблеми забезпечення діяльності наших спортивних закладів, таких як Палац спорту «Трудові резерви», Палац спорту «Зоря», водно-спортивна база «Спартак», спортивне містечко фехтування», – відзначив очільник області.
Прес-служба ОДА.