На Баштанщині тривають перевірки щодо дотримання карантинних вимог суб’єктами господарювання

14:04

Откройте «Вечерний Николаев» в Google News и  Телеграм-канале

соблюдение карантинных мер, новости, Николаев, полиция, карантин, коронавирус, пандемия, эпидемия, COVID-19

Робочою групою у складі представника Баштанської райдержадміністрації та спеціалістів з Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, органів місцевого самоврядування і національної поліції здійснили перевірку щодо дотримання карантинних вимог закладами на території міста Снігурівка.

Всього обстежено 13 суб’єктів господарювання, із них: 12 закладів продовольчої і непродовольчої торгівлі та КП «Снігурівський ринок». Порушень не виявлено.

Цього дня робочою групою також здійснено перевірку закладів продовольчої торгівлі, які знаходяться на території смт Березнегувате, с. Червоне Поле, Маліївка, Мурахівка, Біла Криниця та Висунськ Березнегуватської селищної територіальної громади. Обстежено 8 суб’єктів господарювання. За результатами перевірки складено 1 протокол.

В закладах перевірялися, відповідно до встановлених постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року щодо встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, додержання вимог щодо проведення дезінфекційних, профілактичних та протиепідемічних заходів. Також представники робочої групи звертали увагу на наявність сертифікатів про вакцинацію та ПЛР-тести у керівників та працівників обстежених закладів.

Окрім цього, представниками робочої групи проводилася роз’яснювальна робота стосовно карантинних обмежень під час перебування в «червоній» зоні та наголошували на важливості вакцинації.

Перевірки триватимуть постійно!