На Баштанщині тривають перевірки щодо дотримання карантинних вимог суб’єктами господарювання

9:05

Откройте «Вечерний Николаев» в Google News и  Телеграм-канале

карантин, новости, Николаев, Николаевщина, проверки, нарушения, коронавирус, COVID-19, ОГА

​У вівторок, 23 листопада,  робочою групою у складі заступника голови Баштанської райдержадміністрації Лілії Бондаренко та спеціалістів з Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, органів місцевого самоврядування і національної поліції здійснили перевірку щодо дотримання карантинних вимог закладами на території міста Баштанка.

​Всього обстежено 5 суб’єктів господарювання, із них: АЗС «Кворум», відділення № 2 «Нова пошта», 1 продовольчий магазин, автостанція «Південна» та ательє «Аліса».

​В закладах перевірялися забезпечення дезінфекційними засобами, масками, наявність інформації стосовно встановлених обмежень для профілактики коронавірусної хвороби COVID-19, використання персоналом та їх клієнтами засобів індивідуального захисту, ведення журналів тощо. Окрім цього, представники робочої групи звертали увагу на наявність сертифікатів про вакцинацію та ПЛР-тести у керівників та працівників обстежених закладів.

​За результатами перевірки складено 1 протокол.

​Також представниками робочої групи проводилася роз’яснювальна робота стосовно карантинних обмежень під час перебування в «червоній» зоні та наголошували на важливості вакцинації.

​Перевірки триватимуть постійно!