На Баштанщині тривають перевірки щодо дотримання карантинних вимог суб’єктами господарювання

14:05

Откройте «Вечерний Николаев» в Google News и  Телеграм-канале

перевірки, Миколаївщина, Снігурівка, коронавірус, карантин

22 листопада робочою групою у складі представника Баштанської РДА та спеціалістів з Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, органів місцевого самоврядування і національної поліції здійснили перевірку щодо дотримання карантинних вимог закладами на території міста Снігурівка та села Кобзарці Снігурівської міської територіальної громади.

Всього обстежено 10 суб’єктів господарювання, із них: 4 заклади загальної середньої освіти, 1 заклад дошкільної освіти, 5 закладів продовольчої торгівлі. Порушень не виявлено.

Цього дня робочою групою також здійснено перевірку закладів продовольчої торгівлі, які знаходяться на території села Новосергіївка Баштанської міської територіальної громади. Обстежено 1 заклад дошкільної освіти та 1 заклад продовольчої торгівлі. Порушень не виявлено.

В закладах перевірялися, відповідно до встановлених постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року щодо встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, додержання вимог щодо проведення дезінфекційних, профілактичних та протиепідемічних заходів. Також представники робочої групи звертали увагу на наявність сертифікатів про вакцинацію та ПЛР-тести у керівників та працівників обстежених закладів.

Окрім цього, представниками робочої групи проводилася роз’яснювальна робота стосовно карантинних обмежень під час перебування в «червоній» зоні та наголошували на важливості вакцинації.

Перевірки триватимуть постійно!