Миколаївський міський голова вручив відзнаки воїнам-інтернаціоналістам

16:42

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

мерия, награды, воины-интернационалисты

14 лютого, у міській раді відбулась зустріч Олександра Сєнкевича із керівниками організацій воїнів-інтернаціоналістів.

Як повідомила прес-служба міського голови, у традиційному заході, напередодні Дня виведення радянських військ з Афганістану, також взяли участь заступник міського голови Юрій Степанець й директор департаменту праці та соціального захисту населення Сергій Василенко.

Олександр Сєнкевич зазначив, що воїни-інтернаціоналісти, як й інші учасники бойових дій – відважні люди, які, не дивлячись на небезпеку, виконали військовий обов’язок.

Міський голова також підкреслив, що влада приділяє підвищену увагу підтримці ветеранів. Для цього було навіть створено відповідне управління. Його очолив справжній воїн, захисник Донецького аеропорту Олександр Терещенко.

А профільний заступник міського голови Юрій Степанець повідомив, що наразі у Миколаєві мешкають біля 6500 ветеранів війни, з них – 1565 учасники бойових дій на території інших держав.

Для підтримки військовослужбовців місто в рамках обласної програми «Турбота» щороку виділяє субвенцію для придбання квартир. Минулого року в рамках програми було придбано 11 квартир.

«В бюджеті Миколаєва на 2022 рік для придбання квартир передбачено 5 мільйонів гривень, – сказав Юрій Степанець. – Також в бюджеті на поточний рік заплановані кошти у сумі 1 мільйон гривень для здійснення ремонту помешкань інвалідів війни».

Під час зустрічі Олександр Сєнкевич разом з Юрієм Степанцем вручив воїнам-інтернаціоналістам відзнаки та пам’ятні подарунки.