Миколаївські нацгвардійці звільнилися в запас

12:32

Откройте «Вечерний Николаев» в Google News и  Телеграм-канале

У військовій частині 3039 Національної гвардії України відбулися заходи, присвячені звільненню в запас військовослужбовців строкової служби осіннього призову 2019 року.

«В нашій частині урочиста подія – вшанування військовослужбовців строкової військової служби, які нині відслужили встановлені строки служби та звільняються в запас. Ще зовсім недавно ви обрали своїм місцем служби нашу частину, а сьогодні виходите з її воріт мужніми та рішучими чоловіками. Ви гідно виконали свій почесний конституційний обов’язок із захисту Вітчизни, отримали військово-облікову спеціальність і стали надійною опорою добробуту і незалежності України», – звернувся до звільняємих виконуючий обов’язки командира військової частини підполковник Дмитро Мартишко.
Своїми враженнями поділився тепер уже колишній військовослужбовець.
«Пам’ятаю свої перші дні у частині і дивуюся. Невже це був я? Мій світогляд дуже змінився. Тепер я чітко розумію, чого хочу від життя», – розповів старший солдат Вадим Ананьєв.
Зазвичай строковики завершують службу та звільняються в запас, але багато хто з молодих людей вирішує продовжити службу та підписати контракт. Так сталося і на цей раз.
«Вважаю службу у лавах Національної гвардії України одним з кращих періодів життя. Так, було нелегко. Проте тут я зрозумів, що хочу пов’язати своє подальше життя з гвардією. Достойна заробітна платня, соціальний захист та медичний супровід – це ті чинники, які зіграли вирішальну роль у моєму виборі. А крім того, я ніде не бачив такої братерської підтримки, як у нашій військовій частині. Радий, що став контрактником», – поділився своїми думками солдат Михайло Бойченко.
За підсумками військової служби гвардійці отримали почесні грамоти.