Миколаївщина відкрита до інвестицій та міжнародних проектів, – Олександр Стаднік

15:06

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

24 вересня у Миколаєві відбулося урочисте відкриття зернового терміналу «POSCO OREXIM international», реалізація якого відбулася завдяки співпраці корейської компанії Posco International та української Orexim Group.

Привітав корейську делегацію та українське представництво зі стартом проекту голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стаднік.
«Втілення цього проекту – це показник готовності Миколаївщини до продовження серйозних міжнародних ініціатив. Дякую корейській компанії Posco за внесок у розбудову інвестиційного іміджу області, за робочі місця, які отримали наші жителі. Підтримуючи позицію президента України Володимира Зеленського, я готовий захищати інвестиції на Миколаївщині та надавати всю необхідну допомогу з боку облдержадміністрації іноземним партнерам. Миколаївщина відкрита до інвестицій та міжнародних проектів!», – прокоментував очільник області.
Відзначимо, що виробничі потужності терміналу дійсно вражають – одночасне зберігання 140 тис. тонн зерна, пропускна спроможність терміналу – до 3 млн тонн на рік.
Прес-служба ОДА.