Києво-Могилянська академія відкриє кампуси в країнах Європи та Америки

10:10

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

трудоустройство выпускников, МОН, министерство образования, Шкарлет, наука, образование, новости, Украина, работа

Києво-Могилянська академія запускає проєкт Global Kyiv-Mohyla Academy. Про це стало відомо з брифінгу представників академії в Українському медіа-центрі.

У межах проекту університет викладатиме курси та дисципліни спільно з європейськими та північно-американськими закладами вищої освіти в змішаному, онлайн- та офлайн-форматах.

Перші 20 студентів НаУКМА вже прибули на навчання в Університет Торонто. У вересні до канадського університету приїдуть ще 100 людей, така сама кількість студентів прибуде й у січні 2023-го.

Також збираються відкрити кампуси в Гіссенському університеті, університетах Вільнюса та Глазго. Перелік університетів-партнерів розширюватиметься, зокрема, його мають поповнити закладами вищої освіти в США.

Програма створена передусім для українців, які опинилися за кордоном. Водночас у НаУКМА планують також надавати можливість студентам, які залишилися в Україні, брати участь у семестровій міжнародній мобільності до одного з кампусів Могилянки за кордоном хоча б раз впродовж навчання на бакалавраті.