Кім розповів, як військових РФ, які відступили на Миколаївщині, вбили і спалили свої ж

15:42

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Николаев, Стамбул, Николаевский аэропорт, Турция, Ким, Сенкевич, фото Александра Сайковского

Частину російських окупантів, які намагалися відступити від Миколаївської області, розстріляли свої ж.

Про це розповів голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім у своєму новому відеозверненні.

“Ворог обстрілював нас у Великдень, нічого святого. Як завжди, все безпринципно і підло. З ранку довелося, щоб не бути таким безграмотним, як багато хто з окупантів, гуглити місто Брянськ (де загорілася нафтобаза – УНІАН). Буду знати, де воно розташоване… Думаю, що, швидше за все, це не ми. Швидше за все, це росіяни самі себе бомблять. Хочуть нагнітати”, – вважає він.

При цьому Кім розповів про успіхи українських захисників в області:

“Намагалися вони нападати, ми їх розгромили дуже пристойно. Вони артой спробували свої неправильні розвіддані, перевірили, отримали п*здюлів, пішли лагодитися”.

Також Кім заявив, що 30 російських військових застрелили загороджувальні загони, їхні тіла спалили:

“Не знаю, правда чи ні, треба перевірити перехоплення. Відступили орки назад, їх розстріляли там. Чоловік 30… Частину з них відстріляли, частину погнали назад на передову… Всі знали про їхні загороджувальні загони, всі їх боялися. Але їх спалили. Тобто, щоб приховати свої сліди, їх спалили, дим йшов. Ми не стріляли, люди говорили, що сморід стояв страшний. Ну, це зовсім вже”,

Кім вчергове закликав росіян здаватися у полон:

“Якщо орки там мене чують, то… краще здаватися тоді, зі зброєю або з танками премію отримаєте, без зброї нам зараз потрібні полонені, щоб міняти на наших маріупольських цивільних, полонених. Шанси, що вас тут вб’ють або спалять, мінімальні. Краще здаватися”.