Головна пошта країни розширює мережу відділень!

18:00

Откройте «Вечерний Николаев» в Google News и  Телеграм-канале

Теплого весняного дня Миколаївська дирекція АТ «Укрпошта» відкрила двері чергового нового сучасного відділення в Центральному районі м. Миколаєва з поштовим індексом 54005.
Це велике світле приміщення, зі зручним розташуванням для клієнтів. Відділення обладнане сучасною технікою, новими меблями, створені комфортні умови для відвідувачів та персоналу.
Тут працюють три автоматизовані операційні вікна для якісного та швидкого обслуговування споживачів, передбачена зона для очікування клієнтів, спеціальна зона для зберігання поштових відправлень, стіл для огляду посилок, перевірки дрібної побутової техніки, замовленої клієнтами через Інтернет та у партнерів АТ «Укрпошта».
Дружний та привітний колектив відділення якісно та швидко надає весь спектр послуг підприємства АТ «Укрпошта» – пересилання внутрішніх і міжнародних поштових карток, листів, бандеролей, посилок, оплата комунальних послуг, приймання платежів, пересилання поштових переказів, оформлення передплати тощо.
“Укрпошта” запрошує завітати до нашого нового відділення за адресою: 54005, м. Миколаїв, вул. Пушкінська, 31/1. Відділення працює з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 20:00 та в суботу з 9:00 до 16:00.