Герої нашого часу

13:22

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Холодно, десь зовсім поруч чутно вибухи, полями подолано 5 кілометрів з десяти. І все це вона долає для того, щоб зарядити службовий телефон, щоб залишатись на зв’язку з диспетчерами, щоб продовжувала працювати ГТС – наша газова артерія, завдяки якій в Україні все ще зберігається тепло.
Пані Алла – операторка газорозподільної станції с. Горохівка Миколаївського ЛВУМГ. Так вже сталося, що Горохівка опинилась в епіцентрі боїв за Миколаїв, і шлях до її дому було відрізано. Алла тиждень жила в будівлі біля ГРС без електропостачання, ховаючись у сховищі від снарядів. Та при цьому не припиняла виконувати свої службові обов’язки.
Фактично на передовій, під постійними обстрілами, попри вибухи, оператори не полишали робочого місця. На якийсь час наші колеги були відрізані від управління, та вони власними силами змогли усунути частину пошкоджень, яких будівля ГРС понесла внаслідок перших обстрілів.
Після відновлення зв’язку під час чергування пані Алла самотужки, під керівництвом диспетчерів Миколаївського ЛВУМГ, двічі проводила зупинку та запуск ГРС с. Горохівка в умовах бойових дій для ремонту мереж споживачів.
Ви, мабуть, бачили фото, на якому маленька дівчинка із захопленням дивиться на українського військового, що евакуює її в безпечне місце. Цей погляд дитини приблизно передає ті почуття гордості та захвату, який ми відчуваємо відносно наших колег.
Пані Алло, ми всі безмежно вдячні вам за те, що Ви – безмежно відповідальні. З такими українками ми безперечно переможемо. Все буде Україна!