Гауляйтер Стремоусов поскаржився на удар HIMARS по Антонівському мосту в Херсоні (ФОТО)

16:38

Откройте «Вечерний Николаев» в Google News и  Телеграм-канале

Антоновский мост, Херсон

Колаборант Кирило Стремоусов, якого окупанти призначили «заступником голови» окупаційної адміністрації Херсонщини, поскаржився на обстріл Антонівського мосту через Дніпро в Херсоні. Він показав наслідки удару по мосту та отримані конструкцією пошкодження та невпевнено заявив, що ситуація «поки контрольована».

За словами Стремоусова, удару нібито було завдано за допомогою американських ракетних систем залпового вогню HIMARS. Скарги колаборанта ретранслюють російські пропагандисти ТАСС.

«Замглави військово-цивільної адміністрації Херсонської області Кирило Стремоусов повідомив, що Україна обстріляла міст через Дніпро з американських ракетних систем залпового вогню HIMARS, постраждалих в результаті удару немає. Обстріляний міст отримав чотири пошкодження, вони будуть усунені, додав Стремоусов», — написали пропагандисти.

Зважаючи на все, колаборант влаштувався як позаштатний кореспондент пропагандистського агентства РФ — і зняв для них відео з місця подій.

Стремоусов скаржиться російським пропагандистам на ЗСУ

На відео колаборанти їдуть на авто по пошкодженому мосту і оглядають завдані збитки.

«Наскрізь пробило… Он арматура стирчить», – коментує голос за кадром.

Окупанти оглядають ушкодження Антонівського мосту
Він пробитий наскрізь, у дірці видно арматуру

Після цього в кадрі з’являється Стремоусов.

«Ось так приблизно виглядає сьогодні ситуація з Антонівським мостом. Спроби підірвати ще… По дамбі стріляють, по мосту… Поки що міст цілий. Я думаю, що це не проблема, ми зараз все відрегулюємо, поправимо. Ви бачите всю цю ситуацію на нашому відео. Житловий сектор не постраждав, загиблих немає. Ситуація, я думаю, поки що контрольована», — не дуже впевнено прозвітував перед російськими кураторами колаборант.

Пошкодження, завдані стратегічному мосту
Пошкодження, завдані стратегічному мосту

Примітно, що раніше окупанти прозвітували про «збиття 5 з 6 випущених ЗСУ ракет». Але Стремоусов зруйнував чергову пропагандистську «перемогу»: російська ППО не здатна збивати ракети, випущені з HIMARS.

Повреждения, нанесенные стратегическому мосту

Нагадаємо, 19 липня в Росії заявили про удар ЗСУ по стратегічному Антонівському мосту в Херсоні. За даними окупантів, українські війська нібито випустили 6 ракет, 5 із них збило ППО, а одна впала в районі Антонівського мосту.

Офіційної інформації про обстріл від української сторони поки що немає.

Напередодні вибух стався біля дамби Каховської ГЕС, розташованої за 60 кілометрів від цього мосту. Антонівський міст та переправи в районі ГЕС – це єдиний шлях на лівий берег.