Ганна Замазєєва : Багаторічне питання ремонту дороги до села Горохівка нам вдалося вирішити за два місяці

15:56

Откройте «Вечерний Николаев» в Google News и  Телеграм-канале

Анна Замазеева (с) Фото - А. Рубанская, Вечерний Николаев

Для жителів Воскресенської ОТГ відновили аварійну дорогу, яка веде від траси Н-11 до села Горохівка.

Про це повідомила голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва, передає прес-служба облради.

Замазєєва зазначила, що понад десять років мешканці села Горохівка зверталися до влади з проханням відремонтувати дорогу О-151113 (від адміністративної дороги Н-11 до Горохівки). Вздовж дороги, яка з року в рік знаходиться в критичному стані, розташовані багато підприємств (зернотрейдери, нафтопереробні, асфальтні заводи тощо). В свою чергу, фури їдуть до них суцільним потоком і вщент руйнують дорогу. За минули роки влада так і не змогла вирішити це питання.

«10 років пил від розбитого асфальту летів у їх оселі, а швидкі і маршрутки не могли доїхати. 10 років дістатися до ЖД станції «Горохівка» було справжнім подвигом. Коли люди у черговий раз перекрили трасу, я відразу ж поїхала особисто розібратися у цьому питанні. Поспілкувалася з місцевими мешканцями. Побачила той жах, з яким їм доводилося стикатися щодня», — повідомила Ганна Замазєєва.

В березні цього року, після зустрічі з мешканцями Воскресенської ОТГ Ганною Замазєєвою, було ініційовано засідання транспортної комісії на якої прийнято рішення, що у липні буде розпочато ремонт дороги у районі села Горохівка у рамках експлуатації. Оскільки це тимчасова міра, паралельно також буде готуватися проект на будівництво дороги від траси Н-11 до залізничного переїзду. Попередньо дорогу планується відремонтувати за технологією ресайклінг (нижній шар у бетоні, верхній – асфальтове покриття).

На сьогодні ремонт завершено. «Сьогодні у Горохівку вже можна легко дістатися. Нове асфальтобетонне покриття постелено. Підсилення основи дороги допоможе витримувати навантаження від фур. До жителів, нарешті, може доїхати швидка допомога, маршрутка або, елементарно, машина з продуктами для магазину. Так символічно, що саме до Дня Незалежності України ремонт покриття завершився. Адже комфорт і здоров’я жителів Миколаївщини — мій пріоритет», — акцентувала Ганна Замазєєва.