Дякуємо за патріотичну позицію Джамалу, Олександра Пікалова, Макса Барських

16:41

Откройте «Вечерний Николаев» в Google News и  Телеграм-канале

 

Українська співачка Джамала розповіла, що залишила своїх синів у сестри в Туреччині, а сама вирушила на допомогу Україні. Вона дає інтерв’ю закордонним виданням і виступає на благодійних концертах, щоб зібрати гроші для української армії, яка зараз воює з Росією.

«Моє серце розривається кожен день, у мене вина як матері, тому що я залишила своїх дітей. Їм і так зараз важко. Я залишила їх з малознайомими людьми, в новій обстановці, без батька, без мене… Я відчуваю за це провину. Але я думаю, що мої діти зрозуміють і пробачать мені. Я зараз не можу бути просто мамою або просто Джамалою. Я зараз повинна бути голосами людей, які не можуть сказати, які зараз знаходяться в бомбосховищах, яких вбили, зґвалтували. Я повинна розповісти про всі ці жахи», — сказала Джамала в інтерв’ю Славі Дьоміну.

«На сьогоднішній день завдяки благодійним концертам в Європі для України вдалося зібрати 83 млн євро», — відмітила Джамала.

Український шоумен Олександр Пікалов не залишився осторонь і став на захист України від російських окупантів. Так, він вирішив вступити в Національну гвардію.

За словами Пікалова, він не міг залишитися осторонь під час війни в нашій країні. Тому що, дивлячись на всі новини, у нього навертаються сльози. Також він додав, що зараз кожен українець може бути корисним.

«Займіться хорошими справами. Будь-якою. Стільки тварин люди залишили. У мене, наприклад, вже є зграя голубів, яка прибилася на балконі. Кішок і собак на вулиці підгодовують, а голуби залишилися без їжі, оскільки багато хто виїхав», — розповів Пікалов в інтерв’ю kp.ua.

Також вступив до лав ЗСУ співак Макс Барських. «Друзі, всім привіт. З завтрашнього дня починаю навчання. Хто б міг собі уявити. Ще місяць тому в моїх руках був тільки мікрофон, але зараз… Час змінюється», — сказав Барських.

«Війна показала справжню сутність людей! Дякую за патріотичну позицію! Макс — приклад для інших», «Пишаємося тобою», «Дуже вас поважаю. Бережіть себе», — пишуть користувачі мережі в коментарях.