До Дня народження міста Миколаєва

10:00

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У 230-й День народження Миколаєва на городян і гостей міста чекає особлива програма, що буде наповнена низкою різноманітних розваг, сюрпризів та інтерактивів.

Цьогорічне святкування проходитиме у форматі грандіозного гуляння у центрі міста, де головними героями всього дійства стануть безпосередньо містяни.
Однією з наймасштабніших подій ювілею Миколаєва стане Гранд-парад – масова, динамічна процесія з елементами карнавальної ходи, танцювальних композицій та шоу-ефектів.
Старту параду передуватиме феєричне відкриття Дня міста, яке розпочнеться о 10:00 по вулиці Соборній на кварталі між вул. Адміральською та вул. Нікольською, після чого артисти на ходулях, ляльки росту, фантастичні казкові істоти, аніматори, відомі особистості – покрокують до проспекту Центрального.
Основу параду складатимуть: муніципальні служби, комунальні заклади, що презентують технічний потенціал міста, приватні підприємства, громадські об’єднання, активні городяни, які разом продемонструють міць і велич Миколаєва. Медицина, спорт, культура, освіта, молодь міста, правоохоронні органи, приватний бізнес – об’єднаються в одну єдину колону, що представить розвиток і значні досягнення міста за останній десяток років.
Справжньою окрасою дійства стануть давно відомі парад наречених та парад карапузів, що також гордо крокуватимуть у головному параді. За естетичну насолоду відповідатимуть красуні з відомих модельних агенцій, які точно доведуть, що Миколаїв – місто найгарніших у всій Україні наречених.
Видовищним парад зроблять небачені досі сучасні мобільні платформи з композиціями від міського бізнес-сектору.
Найголовнішими героями загальноміського свята стануть самі жителі Миколаєва. Цього року до участі у параді запрошується кожна родина, компанія друзів чи колег, усі, хто вміє і бажає гарно святкувати день народження рідного міста як свій власний. Для того, аби вирізнятися із загальної міси, потрібно лише трішки покреативити та оформити свою колону оригінальними костюмами, банерами, повітряними кульками, тощо. Реєстрацію на участь у параді буде відкрито незабаром та проінформовано в усіх ЗМІ.
Гранд-парад – це подія, яку не можна пропустити. Подія, що об’єднає миколаївців у дружню родину, яка власноруч творить майбутнє свого міста, роблячи його процвітаючим, сучасним, європейським.
За інформацією управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради.