«Дивертисмент». Балет. Перетворення

11:38

Откройте «Вечерний Николаев» в Google News и  Телеграм-канале

балет

Ансамбль класичного танцю «Дивертисмент» Палацу творчості учнів — це справжній світ Балету, — чарівний, прекрасний, досконалий та незвіданий. Це не просто дозвілля дітей, це – освіта, витонченість і багаторічні традиції. Більше 30 років у «Дивертисмент» приходять маленькі дівчата, щоб згодом перетворитися на справжніх лебедів і вилетіти у великий світ. І хай не всі стануть балеринами, але любов до хореографії, музики, своїх педагогів і друзів вони пронесуть через все своє життя.

В «Дивертисменті» працюють відмінно підготовлені професіонали, майстри своєї справи: педагоги з великим досвідом роботи – керівник колективу Світлана Олександрівна Драгомощенко, керівник гуртка-методист Тетяна Юріївна Смикова і молодий педагог Ірина Олександрівна Драгомощенко. Вони живуть своєю роботою. Діти, що приходять до них, – їх діти, яких вони вирощують, виховують і розвивають своєю любов’ю, щирістю, працею, дисципліною і захопленістю.балет
Педагоги дуже трепетно ставляться і до програми навчання, і до гармонійного розвитку дітей. Вони пробуджують в них бажання творити, удосконалювати себе, покращувати світ, в якому живуть. Їх педагогічна методика передбачає систему, при якій дитина повинна замислюватися, оцінювати и працювати. Вони вважають, що займатися балетом можуть всі – не обов’язково мати якісь особливі дані. А якщо у дитини справжній талант, бажання, прагнення працювати, відточувати свою майстерність, то хороша школа допоможе досягти і кар’єрних висот. Це робить «Дивертисмент» унікальним, дуже рідним і особливим.
І вихованки «Дивертисменту» особливі: вони зовсім по-іншому виглядають: одухотворене обличчя, пряма спина, летюча хода, граціозність, широко розчахнуті очі, чутливі серця, внутрішня дисципліна, інше відчуття себе серед людей. А ще вони дуже люблять свій колектив, завжди приходять сюди з задоволенням, бо знають: їх по-справжньому чекають, про них турбуються. Вони люблять заняття біля станка, танцювальні вправи на середині залу, виступи на сцені, участь в конкурсах… Вони створюють натхненні хореографічні образи і повністю віддають себе балету!
В «Дивертисменті» педагоги системно займаються з усіма дітьми, але, якщо перед ними стоїть мета професійної кар’єри в мистецтві, то допомагають розвинути здібності. Близько 30 вихованок «Дивертисменту» пов’язали своє життя з хореографією! Зважаючи на те, що тут не ставлять завдання готувати професійних танцівниць, – на думку педагогів колективу, це дуже багато. Ця цифра добре відображає той жорсткий відбір, який доводиться проходити кожному, хто вирішив присвятити себе балету, хореографії.
Вихованки «Дивертисменту» працюють в школах, дитячих садках, будинках творчості педагогами-хореографами, виступають на сценах театрів США, Германії, Швейцарії, Італії, Китаю, Росії, України.
Недавні випускниці колективу Марія Бондаренко, Софія Галда, Вікторія Гуцул, Софія Кучмій, Софія Мальцева успішно вступили і навчаються в Київській муніципальній академії танцю імені Сержа Лифаря: «Завдяки твоєму старту, «Дивертисмент», ми продовжуємо професійне навчання. Ти відкрив нам красу оточуючого світу – світу культури і мистецтва. Ти привчив нас до дисципліни і любові, до праці, закарбував наш характер. Навчив любити чудесний світ балету і чарівну музику. Саме наші з тобою концерти і конкурси навчили нас поводитися на сцені, долати страх, виступати перед публікою. З твоєю допомогою ми отримали першокласні знання, котрі стали у нагоді. Ти дав нам старт у світ мистецтва, подарував можливість зростати і розвиватися в балеті. Ми з гордістю несемо твоє ім’я».
А в «Дивертисмент» знову і знову приходять маленькі дівчата, щоб вчитися любити і розуміти балетне мистецтво, зростати разом зі своїм колективом і педагогами і вилітати, розправивши крила, в невідомий світ, щоб знайти себе.