CША можуть визнати Росію державою-споносором тероризму

9:11

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Москва, Россия, Кремль, коронавирус в России
Сенат США може розглянути резолюцію щодо визнання Росії державою-спонсором тероризму. У разі позитивного рішення її передадуть для голосування до Палати представників Конгресу США. Про це заявила народний депутат України Євгенія Кравчук, повідомляє прес-служба партії Слуга народу.
Кравчук зазначила, що розглянути резолюцію планують уже наступного тижня.
“Глава Палати представників Ненсі Пелосі висловила підтримку резолюції під час зустрічі з делегацією українських парламентарів. Перед голосуванням за постанову в Сенаті спочатку її розгляне комітет із закордонних справ”, – повідомила Кравчук.
Напередодні президент США Джо Байден в інтерв’ю Associated Press заявив, що Путін не планує зупинятися тільки в Україні і якби НАТО не відреагувало, війна і хаос загрожували б усій Європі.
Як зазначив Байден, незважаючи на політичні ризики та удар по американській економіці, США мали вступити в протистояння з російською агресією на території України.
Визнання держави спонсором тероризму дозволяє президенту США запровадити проти нього додаткові санкції, обмежити чи заборонити продаж зброї, а також товарів та технологій подвійного призначення. Цей статус також дозволяє відмовити країні в економічній допомозі та зняти з її представників дипломатичний імунітет.
Наразі до відповідного списку входять чотири країни: Північна Корея, Куба, Іран та Сирія.