Біосферний заповідник “Асканія-нова” потребує допомоги

0:07

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Ще раз сердечно дякуємо за неймовірну підтримку –  наголошують співробітники біосферного заповідника “Асканія-нова” ім. Ф.Е. Фальц-Фейна.
На сьогодні критичні потреби заповідника по зернових кормах закриті. Окрім того, закуплено овочі, ветпрепарати, окремі будматеріали для поточного ремонту загорож, вольєрів, приміщень, де утримуються тварини. Придбано доступні комплектуючі до сінозбиральної техніки і технічні засоби, необхідні для виконання поточних робіт по життєзабезпеченню та обслуговуванню зоопарку та дендропарку.
В умовах сильної посухи готуємось до сінозаготівлі, оскільки цей ресурс є критично важливим для збереження існуючої колекції копитних тварин, та здійснення протипожежних заходів у заповідному степу. Зберігається гостра потреба у пальному.
Усі здійснені придбання відповідним чином задокументовані бухгалтерським відділом установи та оформлені через акти прийняття-здачі благодійної продукції.
Актуальними варіантами для допомоги лишаються:
Отримувач: ГО “Українська природоохоронна група”
Банк АО КБ «ПРИВАТБАНК»
IBAN UA193052990000026001015011451
ЄДРПОУ 42003795
Призначення платежу: “Допомога для заповідника “Асканія-Нова”.
Реквізити для іноземних переказів за посиланням https://uncg.org.ua/nashi-rakhunky-dlia-blahodijnykh…/ з приміткою “Допомога для заповідника “Асканія-Нова”.
PayPal starovoitovatetana@gmail.com
Наголошуємо, що казначейське обслуговування бюджетних коштів установи не функціонує належним чином, тому доступу до реєстраційних рахунків Біосферний заповідник «Асканія-Нова» наразі не має.
Весна переможе. Життя триватиме. Все буде Україна.