20 загиблих: на Одещині оголошено жалобу

16:00

Откройте «Вечерний Николаев» в Google News и  Телеграм-канале

Очільник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко підписав розпорядження «Про оголошення дня жалоби на Одещині». Днем жалоби оголошено суботу, 2 липня. Про це повідомляється на офіційному сайті Одеси.

«У зв’язку з трагедією, яка сталася через нічний ракетний удар літаками стратегічної авіації в Білгород-Дністровському районі Одеської області та призвела до загибелі людей, 2 липня 2022 року оголошено в області днем ​​жалоби за загиблими», — повідомляють на сайті міста.

За розпорядженням голови ОВА, у день жалоби на всій території Одеської області буде приспущено Державний прапор України на будинках та будівлях органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій. Мешканцям області рекомендовано утриматись від проведення розважально-концертних заходів, спортивних змагань.

Повідомляється, що станом на 13:30 1 липня загинули 20 осіб (16 осіб — житловий будинок та 4 особи — база відпочинку, з них 1 дитина), постраждали 38 осіб (37 осіб — житловий будинок, з них 6 дітей та 1 особа — база відпочинку). Госпіталізовано до лікарні 38 людей. Врятовано 8 осіб із них троє дітей. Рятувальні роботи тривають.