Розпочався збір коштів для територіальної оборони Миколаївщини – Замазєєва

16:15

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

сбор средств для территориальной обороны, новости, Украина, Николаев, Николаевская область, областной совет, Анна Замазеева, территориальная оборона, война, сбор средств, збір коштів для територіальної оборони, новини, Україна, Миколаїв, Миколаївська область, обласна рада, Ганна Замазєєва, територіальна оборона, війна, збір коштів

«У ці складні для нашої країни часи, усі ми, українці, об’єднуємося задля захисту України та миру на нашій землі. Об’єднуємося, щоб зберегти нашу незалежність, нашу свободу», – написала голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва в Facebook.

 – Восьмий рік триває війна. Спостерігаємо чергове цинічне порушення територіальної цілісності та суверенітету України. Росія «легалізувала» свої війська на Донбасі, які були там з 2014 року. Усе це відбувається під акомпанемент недолугих «імперських лекцій з історії». Україна – багатонаціональна країна. Ми можемо говорити різними мовами, мати різні погляди на ті чи інші питання, сповідувати різні релігії. Але в одному ми єдині – у готовності захищати свій дім, майбутнє своїх дітей та цілісність своєї Батьківщини. Країни, яка є частиною нас! Ми нікого не боїмося, нікому нічого не винні і нічого нікому не віддамо!, – наголосила Ганна Замазєєва та закликала об’єднатись заради захисту України.

Також вона оголосила, що від сьогоднішнього дня розпочинається збір коштів для потреб батальйонів територіальної оборони Миколаївщини.

 – Наразі їм особливо потрібна наша підтримка, – додала вона.

Завдяки пожертвам небайдужих громадян планується:

  • оснащення місць для зберігання зброї та боєприпасів, а також кімнат для роботи із секретними документами (закупівля, встановлення та обслуговування пожежної та охоронної сигналізації);
  • матеріально-технічне забезпечення «секретної кімнати».