Росія хоче нав’язати Україні так званий “корейський варіант” врегулювання війни

12:12

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Алексей Данилов

Російська Федерація хоче нав’язати Україні сценарій заморозки своєї повномасштабної військової агресії проти нашої країни за “корейським варіантом”, зафіксувавши статус-кво станом на сьогодні, що передбачає поділ держави.

Про це заявив секретар РНБО України Олексій Данилов, передає «РБК-Україна».

Він зазначив, що українській стороні зараз пропонують “корейський варіант” – умовну “38 паралель”, за якою раніше стався поділ Південної Кореї та КНДР.

“Ось тут – такі українці, а тут – не такі українці. Росіяни зараз будуть вигадувати все, що завгодно. Точно знаю, що один із варіантів, які вони можуть нам пропонувати – це “38 паралель””, – сказав Данилов.

У цьому контексті секретар РНБО додав, що нещодавно спілкувався з представниками Кореї, які “вважають – тоді була велика помилка, що пішли на поступки, погодилися з тим, що потрібно заради збереження… А сьогодні проблеми”.

Данилов розповів, що зараз заступник керівника адміністрації президента РФ Дмитро Козак їздить на зустрічі з політиками минулих часів у Європі, і через них “передає меседжі, що вони готові на багато поступок, щоб зафіксувати статус-кво, як на сьогоднішній день, і змусити Україну, щоб ми вийшли у якесь перемир’я”.