Росіяни зруйнували “шахедами” вокзал у Шостці

11:06

Відкрийте “Вечірній Миколаїв” у Google News та  Телеграм-каналі

Російські загарбники в ніч на суботу завдали масованого удару по вокзалу у місті Шостка Сумської області. Про це повідомила Укрзалізниця 30 травня.

“Вночі росіяни прямим влучанням кількох десятків “шахедів” знищили будівлю вокзалу Шостка та пошкодили інфраструктуру станції”, – йдеться в повідомленні.

В УЗ зазначили, що жертв серед працівників та пасажирів немає – люди перебували в укриттях.

Наразі ранкові рейси в регіоні – за графіком, але можливі оперативні коригування у наступних приміських маршрутах.