Росіяни змінили характер обстрілів Миколаївщини – Кім

16:31

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Кинбурну электроснабжение, новости, ОГА, Ким, Кинбурн, коса, электроснабжение,

Російські окупаційні війська змінили характер обстрілів Миколаївської області.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в ефірі телемарафону заявив глава ОВА Віталій Кім.

“За 2 дні не було обстрілів Очаківської та Куцурубської громад, обстріли яких були щоденними протягом 2-3 місяців. Ворог намагається шукати якісь логістичні центри. Дуже бояться контрнаступу. Тому вони змінили характер і шукають ударами інші об’єкти. Не буду приховувати, вони в порожні об’єкти потрапляли, де були тільки нічні охоронці, тому без жертв. Добре, що у них тут не працює розвідка, але “проводять” об’єкти, в яких потенційно вважають, що там можуть розміщувати техніку або військові підрозділи”, – пояснив він.

Також, додав очільник ОВА, на Кінбурнській косі рашисти скоротили використання зброї, яка працює на коротку дистанцію.

“Вони їдуть, працюють і їдуть. Менше працюють зброєю, яка стріляє на коротку дистанцію. Там постійно змінюється ситуація, ми бачимо через супутник і через розвідку. Тому зробити висновок, що вони відійшли, не можна. Але те, що ЗСУ не дають там розвернутися і спокійно там жити – це факт”, – зазначив Кім.

А зменшення обстрілів з Кінбурнської коси може свідчити про відсутність достатньої кількості зброї у російських загарбників.

“Росіяни перестають стріляти лише, коли у них немає такої можливості, і для цього наші Збройні Сили і працюють. Це результат роботи Збройних Сил. Можемо провести прямі паралелі: якщо їх там будуть знищувати і далі, то обстрілів буде менше”, – підсумував він.