Росіяни вбивають Азовське море: екологічні наслідки відчує вся Європа

17:37

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Мариуполь, Азовсталь

Росіян не хвилюють згубні наслідки для екології Приазов’я, до яких призвела війна. Про це сьогодні, 18 квітня, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

За його словами, величезної шкоди екології Азовського моря було завдано ще під час будівництва Кримського мосту.

“Ми побачили, наскільки підвищилася його солоність, наскільки змінилася флора і фауна моря. Зараз вони просто доб’ють море до кінця, і фактично воно ризикує не пережити всі наслідки експериментів з боку окупантів”, — розповів Андрющенко.

Він зазначив, що також на екологію регіону вплинули бойові дії на металургійному комбінаті “Азовсталь”.

“Оскільки комбінат “Азовсталь” був просто знищений бомбардуваннями, ось ці поклади пилу і дрібної дисперсійної… Це просто смерть екологічна. Рекуперацію заводу ніхто не проводить, і все це потрапляє в повітря, все це потрапляє у воду, потім потрапляє в ґрунт, знову потрапляє у воду. Тому з глобальною екологічною катастрофою після російської окупації належить ще окремо розбиратися”, — пояснив радник міського голови.

Петро Андрющенко додав, що з часом Україні доведеться працювати над наслідками екологічної шкоди, яка матиме наслідки не лише для Приазов’я, а й усієї Європи.