Росія розмістила табір з військовою технікою за 200 кілометрів на північ від Києва

9:33

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

ракетные комплексы, новости, Беларусь, ЕС, Литва, Польша, новости, Европа, ЗРК, С-300, Лукашенко, NEXTA,

Збройні сили Російської Федерації вивантажили реактивні системи залпового вогню “Ураган” на станції Речиця в Гомельській області за 200 км на північ від Києва. Безпосередня близькість важкого озброєння до української столиці загрожує зазіханням на захоплення влади в Україні агресором.

Про це розповіли в Telegram-каналі Conflict Intelligence Team, посилаючись на статтю Майкла Шелдона в Digital Forensic Research Lab. У матеріалі автор опублікував карту з геолокацією пересування російських військ із боку Білорусі.

“Пізніше автор статті Майкл Шелдон опублікував фотографію табору з військовою технікою, яка, ймовірно, була знята в районі Речиці. На фотографії ми помітили транспортно-заряджувальну машину 9Т452 все тієї ж РСЗВ “Ураган”, – вказали експерти.

Вони додали, що авторитетне західне видання CNN має деякі розвіддані, згідно з якими російська сторона зацікавлена в захопленні Києва. Її мета – тотальна зміна української влади.

“І така ймовірність гранично висока. Річ у тому, що всі основні урядові будівлі в Києві розташовані на західному березі Дніпра, а можливий наступ з півночі дозволяє не долати такої значної водної перешкоди (на відміну від наступу з боку російсько-українського кордону)”, – вказано публікації.

Оточення України військами РФ із трьох сторін.

Як раніше повідомлялося, у Держдепі підтвердили побоювання щодо підступної схеми Кремля та напад російських військ на Україну з боку Білорусі.