Росія піде в наступ на Україну із двох-трьох напрямків – прем’єр Польщі

18:32

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Моравецький

Президент Росії Володимир Путін разом із керівником військового угруповання РФ в Україні Валерієм Герасимовим планує знову піти в атаку на Україну з кількох напрямків, щоб оточити Київ. Про це заявив прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький в інтерв’ю Bild, опублікованому 1 лютого.
“Я думаю, що українці не можуть відкинути атаки з північного кордону України з Білоруссю для оточення Києва із заходу”, – сказав він.

Моравецький зазначив, що через м’яку зиму ґрунт зараз не підходить для пересування танків і артилерії. Тому Путін, імовірно, захоче почекати, поки висохне бруд і болота, і тоді піти в наступ, вважає він.

“За всією інформацією з України, я знаю, що буде ще один наступ Росії, імовірно, у березні чи квітні, і це буде дуже жорсткий наступ. Я думаю, що, на жаль, він не тільки сповнений ненависті до України, але й хоче ще раз продемонструвати своєму народу, що він довгостроковий гравець, який ніколи не здається і знову нападе на Київ”, – сказав польський прем’єр.

Моравецький зазначив, що Росія мобілізувала від 200 тис. до 250 тис. нових солдатів, а також має досить великі військові ресурси.