Росія нарощує війська на Харківщині – Сирський

10:40

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Російські загарбники нарощують угруповання своїх військ в Харківській області, але цих сил недостатньо для повномасштабного наступу та прориву. Про це написав головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський у Facebook в четвер, 30 травня.

Він розповів, що працював у бригадах та батальйонах, які ведуть оборону  на Харківському напрямку для підвищення оперативності в управлінні та вирішенні проблемних питань з нарощування сил ЗСУ на активних ділянках фронту.

За словами Сирського, ворог продовжує нарощувати угруповання своїх військ на напрямку головного удару Стрілеча – Липці та в районі Вовчанська, шляхом перекидання додаткових полків і бригад з інших напрямків та полігонів.

“Втім, цих сил зараз недостатньо для повномасштабного наступу і прориву нашої оборони”, – підкреслив він.

Сирський зазначив, що ЗСУ посилили оборону завдяки перекиданню резервів. А створення резерву боєприпасів забезпечило ефективне ураження армії РФ та зниження її наступальних можливостей.

“Тому ворог перейшов до тактики ураження наших позицій вогнем артилерії та ударами КАБів. В цих умовах першочергове значення набуває фізичне знищення літаків-носіїв КАБів, БПЛА розвідників та корегувальників вогню, захист РЕБом своїх військ, маскування та використання макетів”, – написав головком.

Олександр Сирський заслухав кожного командира по готовності до активних дій, прийняв рішення щодо проблемних питань, а також перевірив практичну роботу командира батальйону зі знищення вогневої позиції противника.