Росія хоче перекинути на Херсонщину чотири батальйони кадировців, але є проблема, – розвідка

11:17

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

 У російській армії спостерігається катастрофічна нестача особового складу. Аби зарадити проблемі, командування РФ скорочує час на реабілітацію після поранень, а операції “рекомендують” переносити на час після закінчення війни.

Водночас запланована відправка в Україну нових підрозділів, зокрема, розпіарених раніше 4 батальйонів кадировців, відкладається через масові відмови та недоукомплектованість. Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України, пише ODOZREVATEL.

За даними розвідки, у частинах і з’єднаннях, які перебувають на території РФ, скасовують заплановані відправки особового складу в Україну. Причина полягає у масовій відмові військовослужбовців від участі в бойових діях.

“Військовослужбовців 5 окремої танкової бригади 36 армії (Улан-Уде), які пишуть рапорти на звільнення через відмову продовжувати участь в бойових діях в Україні, звільняють зі служби без урахування будь-яких пільг (вислуга років – рік за три, статус ветерана тощо). Особовому складу бригади, який перебуває в Україні, надають відпустки виключно за сімейними обставинами (смерть близьких родичів)”, – наводять приклад українські розвідники.

Нестача особового складу у задіяних у війні проти України підрозділах стає катастрофічною для держави-агресора. Тож командування окупаційної армії вирішило вирішувати її несподіваним шляхом.

“З метою “вирішення проблеми” командуванням окупаційними військами вирішено суттєво скоротити час на реабілітацію військових після поранень та контузій. Пораненим в шпиталях цілеспрямовано спрощують діагнози, не проводять раніше заплановані операції та пропонують повернутись на війну до України. Лікарям “рекомендують” надавати дозвіл на планові хірургічні втручання тільки по закінченню війни або за прямим дозволом командира пораненого”, – розповіли в ГУР.

Розвідники також навели один з прикладів реалізації цього наказу на практиці. ГУР відомо про випадок, коли поранениого окупанта з контузією та розривом барабанної перетинки вуха виписали зі шпиталю за 3 дні. Офіційно йому поставили діагноз “отит” і порадили “не застуджувати вухо”. В операції окупанту відмовили.

Водночас перед командуванням окупаційної армії стоїть задача наростити сили на Херсонщині. Туди мали відправити розпіарені батальйони кадировців, однак зробити це поки не вдається.

“Наразі окупанти намагаються посилити своє угруповання під тимчасово окупованим Херсоном за рахунок “наявних резервів”. Для цього планується передислокування 4 батальйонів так званих “кадирівців”. Але наразі ці підрозділи значно недоукомплектовано. Більшість особового складу – не чеченці, а найманці з найбідніших регіонів РФ”, – зазначили у ГУР.