Росія атакувала залізничну інфраструктуру на Дніпропетровщині, травмований машиніст

9:54

Відкрийте “Вечірній Миколаїв” у Google News та  Телеграм-каналі

Вранці 12 травня російські війська вдарили по об’єктах залізничної інфраструктури в Дніпропетровській області. Внаслідок атаки травмовано машиніста, пошкоджені локомотиви та рухомий склад.

Про це повідомив віцепрем’єр-міністр з відновлення України Олексій Кулеба.

«Моніторингова команда попередила про небезпеку заздалегідь. Але уламками було травмовано машиніста, коли той прямував до укриття. Наразі йому надається необхідна допомога, загрози життю немає», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, внаслідок атак безпілотників пошкоджено локомотиви та рухомий склад. Рух поїздів у регіоні оперативно відновлюється.