Російські війська досягли обмежених успіхів у Бахмуті, – ISW

10:33

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Бахмут

Власник ПВК “Вагнера” Євген Пригожин намагається використати на свою користь перестановки в військовому керівництві Росії.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

В останньому інтерв’ю Пригожин пригрозив вивести своїх бойовиків з Бахмута, якщо їм не почнуть постачати потрібну кількість боєприпасів. За його словами, наразі “Вагнер” отримує 800 із необхідних 4000 снарядів на день.

Крім цього, він згадав заступника командувача російськими військами в Україні Сергія Суровікіна – буцімто вони разом придумали план затримки українських сил в Бахмуті.

“Згадка Пригожина про Суровікіна, ймовірно, є спробою публічно афілювати його із Суровікіним, оскільки нинішній начальник Генштабу РФ Валерій Герасимов втрачає прихильність Путіна”, – зазначають аналітики.

Вони також пишуть, що таким чином Пригожин, ймовірно, намагається використати перестановки в військовому керівництві РФ, щоб відновити доступ до більшої кількості боєприпасів.

Власник групи “Вагнера” Євген Пригожин пригрозив вивести бойовиків з Бахмута, якщо російське військове командування не надасть їм більше боєприпасів.

Пригожин також продовжив спроби переконати Кремль перейти до оборони на сході України.

Крім того він запропонував посаду першого заступника командувача військами “Вагнера”, можливо, з сарказмом, колишньому заступнику міністра оборони Росії з тилового забезпечення генерал-полковнику Михайлу Мізінцеву, якого, як повідомляється, було звільнено з посади 27 квітня.