Російська влада визнала, що втратила контроль над одним із прикордонних сіл

11:10

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Россия, война, военный, РФ, армия, солдаты
Російська влада втратила контроль над селом Нова Таволжанка в прикордонній з Україною Бєлгородській області, в яке, вірогідно, увійшов “Російський добровольчий корпус”.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це відповідаючи на запитання місцевих мешканців заявив губернатор області В’ячеслав Гладков, пише “Медуза”.

“Сьогодні ми поки туди увійти не можемо, розуміючи, що близько 100 людей там знаходилося, відповідно до доповіді глави округу, але обстріли останніх двох днів не дозволяють нам перевірити інформацію”, – сказав Гладков.

Він не уточнив, чому саме влада “не може увійти” на територію села.

“Сподіваюся, щойно ситуація зміниться, ми зможемо повернутися до того, аби переконати людей покинути населений пункт”, – зазначив Гладков.

Як відомо, “Російський добровольчий корпус”, який воює на боці України, раніше заявив, що його бійці контролюють Нову Таволжанку. Вони запропонували Гладкову зустрітися для передачі полонених, але зустріч врешті не відбулася.

Упродовж останніх місяців “Російський добровольчий корпус” неодноразово оголошував, що проводить рейди у Бєлгородську область.