Рік без питної води: як “Миколаївводоканал” вирішує технічні потреби

12:20

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Станом на квітень ініціатива щодо закупівлі техніки за субвенцію Світового банку для “Миколаївводоканалу” та ще для чотирьох підприємств з інших міст України – на фінальній стадії. За сприяння міністерств інфраструктури та фінансів, гроші для миколаївського водоканалу виділять у 2023 році. Вони підуть на реконструкцію мереж водопостачання та водовідведення, а також на придбання сучасної техніки.

Про це в ефірі Українського радіо розповів директор міського комунального підприємства “Миколаївводоканал” Борис Дуденко.

За словами Бориса Дуденка, спеціальна автомобільна техніка підприємства застаріла, це екскаваторна техніка та аварійні машини, на яких їздять слюсарі.

“Вдалось домовитись з німецьким фондом, і наприкінці 2022 року підприємству подарували два автомобілі. Один — каналопромивна машина, ремонтні бригади щоденно промивають колодязі та мережі від сміття та мулу. Інша машина — вакуумний екскаватор, обладнання, що за допомогою вакууму дозволяє працювати у важкодоступних місцях, де не працює звичайна екскаваторна техніка. Це єдина машина в Україні”, — сказав Борис Дуденко.

Також, говорить Дуденко, німецькі колеги передали підприємству мікроавтобуси для перевезення працівників. Кілька спецавтомобілів водоканалу були пошкоджені внаслідок обстрілів та вибухів.

“Вже на фінальній стадії знаходиться ініціатива щодо закупівлі техніки за субвенцію Світового банку для “Миколаївводоканалу”. Ми працюємо з Міністерством інфраструктури, з Міністерством фінансів, гроші у 2023 році будуть виділені. Ми зможемо закупити техніку. Згодом зможу розповісти щодо кількості, якості техніки, термінів”, — сказав Борис Дуденко.