
У ніч проти 13 травня російські війська масовано вдарили по Одещині безпілотниками. Під прицілом опинилася промислова інфраструктура області. Після кількох хвиль атак були пошкоджені складські та господарські приміщення. На місцях влучань спалахнули локальні пожежі.
Рятувальники оперативно ліквідували займання та не допустили поширення вогню. Попередньо відомо, що обійшлося без загиблих і постраждалих.
Впродовж ночі у різних районах Одещини шість разів оголошували повітряну тривогу. РФ атакувала дронами з акваторії Чорного моря. БпЛА летіли зокрема у напрямку Південного, Чорноморського, Татарбунар та Білярів.